Blog

Podpora detí

Blahoželáme domovu Praise Gate!

Detský domov Praise Gate v Keni oslavuje 20 rokov a teší sa zo svojej práce. Dnes žije v domove 44 detí a mladých ľudí. Majú kde bývať a môžu chodiť do školy. Ich život sa zmenil vďaka Slovákom, ktorí ich cez Nadáciu Integra pravidelne podporujú. Ku gratulantom sme sa pridali aj my v Nadácii Integra a domovu srdečne blahoželáme!  Vedeniu Praise Gate, manželom Lucy a Allanovi, poslala blahoželanie za náš tím zakladateľka programu Podpora detí Caullene Bussard.

Milá Lucy, Allan, milé deti a spolupracovníci v Praise Gate!  

Veľmi sa tešíme z 20. výročia vzniku detského domova Praise Gate. Týchto 20 rokov znamená zmenu životov a budúcnosti mnohých detí. Detí, ktoré boli osamelé a nemali nádej, až kým neprišli do Praise Gate. Potom sa to všetko zmenilo. 

Milujeme návštevy u vás v Praise Gate. Vždy, keď vás navštívime v ďalekej Keni, sme svedkami lásky a radosti. Je krásne vidieť, ako každé jedno z detí rastie, prekvitá a získava silu a sebadôveru. 

Milí naši priatelia v Praise Gate, vaše narodeniny oslavujeme spolu s vami. Oslavujeme vaše úspechy v živote, škole, nástup na ďalšie štúdium a do prvých zamestnaní.  

Ďakujeme Lucy a jej tímu za všetku lásku a tvrdú prácu, ktorá pomáha meniť detské životy. Ďakujeme tiež všetkým našim podporovateľom za ich povzbudenie a podporu pre naše deti v Praise Gate. 

Caullene Bussard

 

PODPORIŤ VZDELÁVANIE DETÍ V AFRIKE

 

 

 

Mohlo by vás zaujímať

Pomáhame ženám opäť nájsť dôstojnosť

Čítať ďalej

Škola je symbolom nového začiatku

Čítať ďalej

Pitná voda voda je v Sýrii vzácnosťou

Čítať ďalej

Chcem dostávať
aktuálne informácie