Blog

Nezaradené

Záleží nám na kvalite

V Nadácii Integra neustále usilujeme zlepšovať našu prácu, a tým efektívnejšie pomáhať ľuďom v núdzi. Záleží nám na kvalite, a preto sa riadime Etickým kódexom, aj medzinárodne uznávanými štandardmi kvality.

 

Sme členom Aliancie CHS

Ako jediná organizácia na Slovensku sme sa stali členom Aliancie CHS – globálnej aliancie humanitárnych a rozvojových organizácií, ktoré sa zaviazali zlepšiť fungovanie pomoci pre ľudí. Pracujeme transparentne, férovo a kvalitne. Záleží nám na tom, aby sme sa ďalej zlepšovali, z čoho budú mať úžitok hlavne ľudia, ktorým pomáhame.

 

„Aliancia CHS je poctená, že jej členom je Nadácia Integra a podporuje zlepšenie kvality a zodpovednosti v tom, ako pracujeme s ľuďmi postihnutými krízou a pre nich. Nadácia Integra je členom Aliancie CHS od 19. septembra 2023“ je uvedené v certifikáte..

 

Správca Nadácie Integra Allan Bussard (vľavo) sa rozpráva s rodinou na Ukrajine, ktorej sme pomohli pri rekonštrukcii domu.
Staňte sa pravidelnými podporovateľmi

Záleží nám na kvalite a našu prácu chceme robiť najlepšie, ako sa dá. Uvedomujeme si však, že sami nedokážeme tak veľa ako spolu s partnermi. Aby sme mohli efektívnejšie plánovať a rýchlejšie reagovať na vzniknuté situácie, potrebujeme pravidelných darcov. Takých, ktorí budú s nami meniť životy ľudí.

Hľadáme teda pravidelných podporovateľov, ktorí by mesačnou sumou podporovali našu prácu a tých, ktorí to potrebujú. Sú medzi nimi deti v Keni a Etiópii čakajúce na vzdelanie či jedlo, ľudia v rôznych krajinách zasiahnutých vojnou, prírodnou katastrofou aj chudobní farmári s nedostatkom príležitostí.

Deti v oblasti Borena na juhu Etiópie, ktoré sme prijali do programu Podpory detí.
Pomáhajte spolu s nami pravidelne

Ak je to vo vašich možnostiach, pridajte sa k nám. Darujme spolu ľuďom reálnu pomoc, ktorá ovplyvní ich životy a dá im nádej na lepšiu budúcnosť.

PODPOROVAŤ PRAVIDELNE

Mohlo by vás zaujímať

Dva roky vojny na Ukrajine

Čítať ďalej

Podporujeme ženy na Ukrajine pri podnikaní

Čítať ďalej

Veronika nás zastupuje doma aj v zahraničí

Čítať ďalej

Chcem dostávať
aktuálne informácie