Blog

Fairtrade a ekonomický rozvoj Humanitárna pomoc Podpora detí

Záleží nám na kvalite

V Nadácii Integra neustále usilujeme zlepšovať našu prácu, a tým efektívnejšie pomáhať ľuďom v núdzi. Záleží nám na kvalite, a preto sa riadime Etickým kódexom, aj medzinárodne uznávanými štandardmi kvality.

 

Sme členom Aliancie CHS

Ako jediná organizácia na Slovensku sme sa stali členom Aliancie CHS – globálnej aliancie humanitárnych a rozvojových organizácií, ktoré sa zaviazali zlepšiť fungovanie pomoci pre ľudí. Pracujeme transparentne, férovo a kvalitne. Záleží nám na tom, aby sme sa ďalej zlepšovali, z čoho budú mať úžitok hlavne ľudia, ktorým pomáhame.

 

„Aliancia CHS je poctená, že jej členom je Nadácia Integra a podporuje zlepšenie kvality a zodpovednosti v tom, ako pracujeme s ľuďmi postihnutými krízou a pre nich. Nadácia Integra je členom Aliancie CHS od 19. septembra 2023“ je uvedené v certifikáte..

 

Správca Nadácie Integra Allan Bussard (vľavo) sa rozpráva s rodinou na Ukrajine, ktorej sme pomohli pri rekonštrukcii domu.
Staňte sa pravidelnými podporovateľmi

Záleží nám na kvalite a našu prácu chceme robiť najlepšie, ako sa dá. Uvedomujeme si však, že sami nedokážeme tak veľa ako spolu s partnermi. Aby sme mohli efektívnejšie plánovať a rýchlejšie reagovať na vzniknuté situácie, potrebujeme pravidelných darcov. Takých, ktorí budú s nami meniť životy ľudí.

Hľadáme teda pravidelných podporovateľov, ktorí by mesačnou sumou podporovali našu prácu a tých, ktorí to potrebujú. Sú medzi nimi deti v Keni a Etiópii čakajúce na vzdelanie či jedlo, ľudia v rôznych krajinách zasiahnutých vojnou, prírodnou katastrofou aj chudobní farmári s nedostatkom príležitostí.

Deti v oblasti Borena na juhu Etiópie, ktoré sme prijali do programu Podpory detí.
Pomáhajte spolu s nami pravidelne

Ak je to vo vašich možnostiach, pridajte sa k nám. Darujme spolu ľuďom reálnu pomoc, ktorá ovplyvní ich životy a dá im nádej na lepšiu budúcnosť.

PODPOROVAŤ PRAVIDELNE

Mohlo by vás zaujímať

Napriek traumám majú opäť chuť žiť

Čítať ďalej

Pomohli sme zlepšiť duševné zdravie detí

Čítať ďalej

Venujte deťom darček

Čítať ďalej

Chcem dostávať
aktuálne informácie