Blog

Podpora detí

Etiópske deti sú v škole

Máme veľkú radosť! Vďaka vám sme aj tento rok naplnili ďalšiu triedu a 31 detí v Etiópii sa môže vzdelávať. Etiópske deti sú už v škôlke Shalom a v základnej škole, čo je pre nich veľká vec. Ich rodiny čelia ťažkej chudobe, majú málo peňazí na stravu a poplatky navyše nedokážu uhradiť. Vzdelanie je pritom pre týchto obyvateľov tou najväčšou a najdôležitejšou investíciou do budúcnosti detí.

Výzvu „Pošlime deti do školy“ sme spustili pred Vianocami minulého roku, aby sme s vašou pomocou, pravidelnou mesačnou podporou, zmenili životy týchto najmenších detí.

 

Lepšia budúcnosť pre deti

Vďaka vám, slovenským podporovateľom, budú mať deti šancu na lepšiu budúcnosť. Pravidelná mesačná podpora vo výške 25€ zabezpečí každému dieťaťu vzdelávanie, jedlo, školské pomôcky, uniformu a zdravotnú starostlivosť. Často je práve toto jedlo to jediné, ktoré deti počas dňa vôbec dostanú, keďže ich rodiny často hladujú.

Môcť poslať dieťa do školy je pre rodičov veľká udalosť. Veľmi si to vážia a na deti, ktoré dosahujú prvé úspechy pri vzdelávaní, sú mimoriadne hrdí. Vďaka Programu podpory detí Nadácie Integra pomáhame ku vzdelaniu detí vo viacerých regiónoch v Keni a v Etiópii.

 

Pomáhajte spolu s nami!

Tešíme sa, že ďalšie etiópske deti sú v škole. Vzdelávanie je v Afrike kľúčové, pretína kruh chudoby a buduje novú generáciu. Ďakujeme, že svojou podporou meníte svet. Pomáhajte spolu s nami aj naďalej!

 

PODPORIŤ DIEŤA PRI VZDELÁVANÍ

 

 

Mohlo by vás zaujímať

Napriek traumám majú opäť chuť žiť

Čítať ďalej

Pomohli sme zlepšiť duševné zdravie detí

Čítať ďalej

Venujte deťom darček

Čítať ďalej

Chcem dostávať
aktuálne informácie