Pošlime deti do školy

Pošlime deti do školy

Pomohli ste nám naplniť triedu deťmi a priniesť im vzdelanie. Vaša pravidelná mesačná podpora zmení život dieťaťa a dá mu nádej na lepšiu budúcnosť.

POSLAŤ DIEŤA DO ŠKOLY

Ďakujeme! Máme veľkú radosť, že vďaka vám sme aj tento rok naplnili ďalšiu triedu a 31 detí v Etiópii sa môže vzdelávať. Etiópske deti sú už v škôlke Shalom a v základnej škole, čo je pre nich veľká vec. Ich rodiny čelia ťažkej chudobe, majú málo peňazí na stravu a poplatky navyše nedokážu uhradiť. Vzdelanie je pritom pre týchto obyvateľov tou najväčšou a najdôležitejšou investíciou do budúcnosti detí.

Výzvu „Pošlime deti do školy“ spustila Nadácia Integra pred Vianocami minulého roku, aby sme s vašou pomocou, pravidelnou mesačnou podporou, zmenili životy týchto najmenších detí.

Kto sú Yosef, Eyob, Kalab, Kalkidan, Sisay…? Etiópske deti, ktoré sprevádza chudoba a ich život vôbec nie je jednoduchý. Ony a ich kamaráti čakali na príležitosť, kedy dostanú svojho podporovateľa. Človeka, vďaka ktorému budú môcť chodiť do školy a kráčať cestou za vzdelaním.

V mene všetkých detí, ktorým ste darovali vzdelanie, vám ďakujeme!

 

Pravidelná podpora zmení život

Vďaka mesačnej podpore vo výške 25 € dostane dieťa vzdelanie, jedlo, školské pomôcky, uniformu a zdravotnú starostlivosť. Zmeňte život dieťaťa a začnite ho podporovať ešte dnes!

 

Ako začať s podporou dieťaťa?

Po kliknutí na tlačidlo „Poslať dieťa do školy“ sa dostanete na formulár nášho Programu podpory vzdelávania, kde vyplníte svoje kontaktné údaje a do poznámky uvediete meno dieťaťa, ktoré ste sa rozhodli podporovať. Následne Vás budeme kontaktovať a osobne dohodneme všetko potrebné.

 

POSLAŤ DIEŤA DO ŠKOLY
Deti v škole

Ďakujeme, že ste poslali deti do školy. Všetky už majú svojho podporovateľa.

Ďakujeme.

Lucia Pagáčová koordinátorka programu Podpora detí

Príbehy z terénu

Venujte deťom darček

Čítať ďalej

Radosť z cesty v Etiópii

Čítať ďalej

Nevrátila som sa v pôvodnom stave

Čítať ďalej

Chcem dostávať
aktuálne informácie