Blog

Rôzne

Pridaj sa, čakáme Ťa

D

o našej kancelárie hľadáme dobrovoľníka, šikovného stredo alebo vysokoškoláka, ktorý chce získať skúsenosti a vyskúšať si prácu v nadácii. Rozsah práce je zhruba na 3 hodiny týždenne v čase od 9.00 do 17.00.

“ Jasné, aj my máme svoje ťažkosti, ale keď sa pozrieme na globálny svet, väčšina ľudí sa borí s omnoho väčšími problémami. Aj drobná pomoc tu dokáže meniť životy tam.“

Dobrovoľník v Nadácii Integra

Hľadáme tímových ľudí so záujmom o problematiku rozvojovej (napr. vzdelávanie detí v Afrike, fair trade) a humanitárnej pomoci. S angličtinou na úrovni  B2 a ochotou dlhodobejšej spolupráce najmä v administratíve zhruba 3 hodiny týždenne.

Náplňou dobrovoľníkov bude  pomoc s korešpondenciou, aktualizácie databázy, telefonovanie, preklady z angličtiny do slovenčiny a podpora pri organizovaní akcií. Vždy nás však zaujímajú aj silné stránky uchádzačov a to, kde by sme si navzájom vedeli pomáhať.

Ponúkame zmysluplnú spoluprácu, skvelý tím, mentoring, prax v treťom sektore a šancu zistiť, ako to u nás „doma“ funguje. Neskoršie potvrdenia o dobrovoľníckej podpore a referencie sú samozrejmosťou.

V prípade záujmu vyplňte formulár nižšie, alebo pošlite informáciu známym.

Ďakujeme

 

Mohlo by vás zaujímať

Zabudnuté krízy: Prečo ich prehliadame

Čítať ďalej

We are looking for Compliance and MEAL Manager

Čítať ďalej

Dvojičky v Etiópii chodia do školy

Čítať ďalej

Chcem dostávať
aktuálne informácie