Blog

Rôzne

Pridaj sa, čakáme Ťa

D

o našej kancelárie hľadáme dobrovoľníka, šikovného stredo alebo vysokoškoláka, ktorý chce získať skúsenosti a vyskúšať si prácu v nadácii. Rozsah práce je zhruba na 3 hodiny týždenne v čase od 9.00 do 17.00.

“ Jasné, aj my máme svoje ťažkosti, ale keď sa pozrieme na globálny svet, väčšina ľudí sa borí s omnoho väčšími problémami. Aj drobná pomoc tu dokáže meniť životy tam.“

Dobrovoľník v Nadácii Integra

Hľadáme tímových ľudí so záujmom o problematiku rozvojovej (napr. vzdelávanie detí v Afrike, fair trade) a humanitárnej pomoci. S angličtinou na úrovni  B2 a ochotou dlhodobejšej spolupráce najmä v administratíve zhruba 3 hodiny týždenne.

Náplňou dobrovoľníkov bude  pomoc s korešpondenciou, aktualizácie databázy, telefonovanie, preklady z angličtiny do slovenčiny a podpora pri organizovaní akcií. Vždy nás však zaujímajú aj silné stránky uchádzačov a to, kde by sme si navzájom vedeli pomáhať.

Ponúkame zmysluplnú spoluprácu, skvelý tím, mentoring, prax v treťom sektore a šancu zistiť, ako to u nás „doma“ funguje. Neskoršie potvrdenia o dobrovoľníckej podpore a referencie sú samozrejmosťou.

V prípade záujmu vyplňte formulár nižšie, alebo pošlite informáciu známym.

Ďakujeme

 

Mohlo by vás zaujímať

Všade na svete sú mamy

Čítať ďalej

Princípy našej práce dávajú istotu

Čítať ďalej

Napriek zúfalstvu začala opäť tvoriť

Čítať ďalej

Chcem dostávať
aktuálne informácie