Blog

Podpora detí

Benefičný koncert s FRAGILE

Ďakujeme že ste prišli a podporili stavbu detského domova pre deti v Keni. Veľmi sme si koncert a stretnutia s vami užili.

 

Srdečne vás pozývame na benefičný koncert Nadácie Integra, ktorý pomôže africkým deťom.

 

Kedy:  11. 11. 2022 o 19.00 hod.
Kde:    Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, Bratislava
Kto:     FRAGILE

 

Naším poslaním je zmierňovať následky porušeného sveta. Staráme sa o núdznych, zabezpečujeme humanitárnu pomoc a deťom v Etiópii a Keni vzdelanie, jedlo a bývanie. Výťažkom z koncertu podporíme africké deti, aby mohli chodiť do školy.

Zažite s nami príjemný jesenný večer v spoločnosti slovenskej vokálnej skupiny FRAGILE. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, interpretuje skupina FRAGILE známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Doprajte si jedinečný zážitok a pomôžte meniť svet.

Vstupenkou je dar Nadácii Integra v odporúčanej hodnote 20 €/osobu. Tešíme sa na Vás!

 

ZÍSKAŤ VSTUPENKU NA KONCERT

 

 

Často kladené otázky

 

Ako je to so vstupenkami: Vstupenky sú symbolické, poukázaním daru evidujeme počet miest o ktoré máte záujem. Žiadnu elektronickú ani vytlačenú vstupenku od nás už nedostanete. Stačí prísť 11. 11. 2022 pred 19.00 do Primaciálneho paláca a pri registrácii uviesť meno darcu.

Môžem vstupy získať ako firma: Áno, stačí keď vo formulári označíte možnosť  „Chcem darovať ako právnická osoba“ a vyplníte príslušné údaje. Do piatich dní získate potvrdenie o poskytnutom dare.

Čo keď chcem vstup darovať: Dáte nám vedieť, alebo obdarovanému jednoducho poviete, aby pri registrácii 11. 11. 2022 uviedol vaše meno, resp. meno človeka ktorý vstup na koncert cez náš formulár zabezpečoval.

Sedenie na koncerte: Sedenie je voľné. Pre čo najpohodlnejšie miesta vám odporúčame prísť včas. Koncertná sála bude otvorená od 18.30. Do primaciálneho paláca sa dá prichádzať od 18.00.

Bude priestor na rozhovor: Pred koncertom od 18.00 do 19.00 aj po koncerte, kde máme pre účastníkov pripravené aj malé pohostenie, môžete osloviť našich zamestnancov a dobrovoľníkov. Rozpoznáte ich cez pripnutý odznak s logom Nadácie Integra.

Kam pôjde výťažok z koncertu: Hotovostné aj online dary vyzbierané počas koncertu budú použité na dokončenie hrubej stavby detského domova pre siroty v Keni. Na projekt je možné prispieť už teraz cez darcovskú stránku.

Ďalšie informácie: Všetkým registrovaným príde pár dní pred koncertom e-mail s informáciami, ktoré vám uľahčia príchod a zabezpečia príjemne strávený večer. Ďalšie otázky vám rád zodpovie Martin Simon na martin.simon@integra.sk.

 

Mohlo by vás zaujímať

Zubná ambulancia má nové vybavenie

Čítať ďalej

Radosť z cesty v Etiópii

Čítať ďalej

Pomáhame ženám opäť nájsť dôstojnosť

Čítať ďalej

Chcem dostávať
aktuálne informácie