Vianočný benefičný koncert

Vianočné tóny zo Slovenska z 18.-19. storočia v podaní súboru starej hudby Solamente naturali.

Martin Simon

rozvoj vzťahov Nadácie Integra

Zavolajte mi:
+421 901 705 422 

Napíšte mi
martin.simon@integra.sk

Vstupenka na koncert

utorok 11. 12. 2018 o 18.30
Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, Bratislava
účinkuje súbor starej hudby Solamente naturali

Pozývame Vás na Vianočný benefičný koncert, ktorý v súlade s poslaním Nadácie Integra pomáha zmierňovať následky porušeného sveta. Podporujeme ľudí v núdzi a deťom v Etiópii a Keni umožňujeme vzdelávanie, pretože veríme že poznanie môže poraziť chudobu. Výťažok z koncertu podporí našu činnosť a jeho krása Vám umocní čas adventu.

Príďte si vychutnať predvianočnú atmosféru a vypočuť si vianočnú hudbu v podaní súboru starej hudby Solamente Naturali. Nechajte sa vniesť do sveta hudby zo Slovenska z obdobia 18.-19. storočia. Doprajte si jedinečný zážitok a pomôžte meniť svet.

PROGRAM

1. Solamente Naturali – Pastoricium
2. Príhovor Allana Bussarda riaditeľa Nadácie Integra
3. Solamente Naturali –pasmo pastorell
4. Rozhovor s hosťami Petrom Vrbinčíkom a Evou Šuškovou
5. Solamente Naturali – pasmo pastorell
6. Záver

SOLAMENTE NATURALI

Súbor pre starú hudbu Solamente naturali, vznikol v roku 1995 ako flexibilná kombinácia umelcov rôznych odborností, ktorí sa chceli venovať prezentácii hudby 17. a 18. storočia. Repertoár je prvoradý a určuje presné obsadenie súboru. Tak je Solamente naturali raz triom či septetom, inokedy súborom barokového typu. Členovia súboru majú úroveň sólových hráčov, radi objavujú neznáme teritóriá a púšťajú sa do náročných projektov.

Vstupenkou na koncert je dar Nadácii Integra v odporúčanej hodnote 20€/osobu.

Vstupenka na koncert

 

Ďakujeme partnerom koncertu spoločnosti Human Dynamic Europe , Too Good, Vinárstvo Michal Bažolík a členom a vedeniu súboru Solamente Naturali.

Príbehy z terénu

Spoznávame životy ľudí, ktorým pomáha naša práca. Často sú plné bolesti, smútku, ale aj vďačnosti a nádeje. Prečítajte si niektoré z nich.

Prispejte ľuďom v núdzi ešte dnes