Pieseň Obnov náš svet

Pieseň Obnov náš svet

„Obnov náš svet“ je pieseň, ktorá má spájať a motivovať kresťanov k starostlivosti o našu krásnu planétu Zem. Je výzvou k modlitbe a akcii v prospech lepšieho sveta.

Zmena klímy zasahuje náš svet a každého z nás. Aj tak však mnohí ľudia celkom nevedia, aký postoj k tejto téme zaujať. Často si kladú otázku – do akej miery je našou úlohou a zodpovednosťou starať sa o našu Zem?

My to vnímame tak, že sme našu planétu dostali do správcovstva a máme k nej tak pristupovať. Chrániť ju, starať sa o ňu a pomáhať jej, aby mohla lepšie dýchať. A hoci sme toho ako ľudstvo veľa poškodili, stále je tu šanca na nápravu. Pieseň nájdete aj na ďalších hudobných streamovacích službách, vrátane Spotify a Apple Music.

Aby sme dokázali vytvoriť komunitu ľudí, ktorým záleží na obnove, môžete vyplniť formulár a pridať sa k nám.

PRIDAJ SA K NÁM

Pieseň „Obnov náš svet” je hymnou hnutia Renew Our World (Obnov náš svet), ktorá vyjadruje túžbu po spravodlivom a udržateľnom svete. Slovenskú verziu piesne preložila a naspievala kapela Timothy. Na tvorbe sa tiež podieľal Slávo Kráľ a Filip Lyko.

Keď sa vám pieseň páči, zaraďte ju do svojho repertoáru. Potešíme sa, keď ňou budete oslavovať Boha vo vašom spoločenstve. Ponúkame vám ju na stiahnutie s textom a notami.

 

K piesni na stiahnutie

Stiahnite si akordy, slová a ďalšie informácie o interpretoch, ktoré vám pomôžu spievať si doma, alebo zaradiť pieseň medzi chvály do vášho zboru.

Získať materiál k piesni
K piesni na stiahnutie
Ivana Čorbová koordinátorka humanitárnych projektov
Ivana koordinuje humanitárne projekty Nadácie Integra. Je v kontakte s našimi partnermi a z terénu prináša aktuálne informácie o aktivitách, ktorými pomáhame ľuďom zasiahnutým vojenskými konfliktmi, alebo prírodnou katastrofou. Ivana tiež komunikuje s organizáciami akými sú na Slovensku SlovakAid, Platforma rozvojových organizácii - Ambrela, alebo medzinárodná Alliancia Integral a jej členovia.

Čítať viac

Rok 2023 v skratke

Čítať ďalej

Rozvíjame včelárstvo v Etiópii

Čítať ďalej

Rok 2021 v skratke

Čítať ďalej

Chcem dostávať
aktuálne informácie