Blog

Rôzne

Darcovské výzvy zlepšia svet

Keď sledujete stránku našej nadácie na facebooku, určite ste postrehli zbierku deväťročnej školáčky Lily. Toto dievčatko sa rozhodlo pomôcť svojim rovesníkom v Etiópii. Počas svojej darcovskej výzvy vyzbierala nádherných 1320 €. Túto sumu teraz pošle Nadácia Integra do Centra Bishoftu v Etiópii a vďaka nej získa balíčky s múkou, ryžou, fazuľou, olejom, cukrom, rúškami a mydlom až 35 detí. Je to skvelé a pritom veľmi jednoduché.

Ďalšími darcovskými výzvami nám Rebeka a Peter, Monika, Evka aj Betka pomohli získať pozemok na stavbu nového detského domova Praise Gate v Etiópii. Spolu vyzbierali  9129 eur.

 

Oslovte svojich priateľov

Darcovské výzvy zlepšia svet. Aj Vy k tomu môžete prispieť. Stačí vytvoriť si vlastnú darcovskú stránku a vyzvať ľudí vo svojom okolí k podpore dobrej veci alebo užitočnej zmeny.

 

Váš čas poslúži dobrej veci

Darcovská výzva je jednoduchá stránka s Vašou fotografiou, informáciou o tom, komu ste sa rozhodli pomôcť a cieľovou sumou, ktorú chcete vyzbierať. Potrebujete na ňu len trochu času a odhodlania pomôcť dobrej veci. Jednoduchý postup, ako si vytvoriť vlastnú výzvu nájdete aj na tejto stránke.

 

Na čo všetko môžete zbierať

Zbierať môžete na čokoľvek. Napríklad na vzdelanie pre deti aj pomoc pre ľudí vo vojne v Jemene. Prípadne môžete urobiť niečo pre podporu drobných farmárov či sadenie stromčekov v Afrike. Poraďte sa s nami ešte pre tým, ako svoju výzvu vytvoríte a Váš nápad  dotiahneme spolu do konkrétnej podoby.

 

Zabehnite svoj prvý polmaratón

Na zbierku môžete využiť vaše narodeniny, svadbu alebo ju spojte s vašou osobnou výzvou. To znamená, že keď sa vyzbiera Vami zverejnená suma, spravíte niečo neobvyklé. Niečo, čo by ste chceli alebo čo ste ochotný v prospech dobrej veci podstúpiť. Napríklad sa naučíte hrať svoju obľúbenú skladbu na konkrétny hudobný nástroj či zabehnete svoj prvý polmaratón. Alebo si na červeno prefarbíte vlasy.  Svojim priateľom cez facebook môžete posielať fotky alebo vtipné videá z toho, ako sa učíte a ako sa vám darí.

 

Poďte zlepšiť svet

Darcovské výzvy zlepšia svet. Okrem finančnej pomoci pomáhajú šíriť informácie o našej činnosti a ukazovať ľuďom v našom okolí, že k zmene môže prispieť každý z nás. Nenechajte sa preto odradiť pocitom, že vašou výzvou nemôžete uspieť. Pamätajte, že v týchto výzvach sa neprehráva. Každý, kto sa odhodlá meniť svet k lepšiemu darcovskou výzvou, je náš hrdina.Keď teda máte nápad a chuť, pustite sa do niečoho nového a pomôžte dobrej veci. Môžete tak urobiť aj hneď.

 

Button: Zoznámte sa s darcovskými výzvami

Výzva