Vianočný benefičný koncert

Tento koncert bude hlasom pre chudobné deti v Afrike a príležitosťou podporiť ich vzdelávanie.
Práve ono im dáva šancu premieňať ich životy, rodiny, komunity aj spoločnosť, v ktorej žijú.

Janka Šebo

kontaktná osoba pre Vianočný benefičný koncert.

Zavolajte mi:
+421 903 275 508

Napíšte mi
jana.sebo@integra.sk

Zaregistrovať sa na koncert

Streda 13.decembra o 19:00 v kostole Cirkvi bratskej na Cukrovej 4 v Bratislave

 

Registrácia

O koncerte

Tak ako my aj deti v našich afrických projektoch čakajú na Vianoce. Nebudú síce také bohaté, ako u nás, ale majú svoje čaro a neodmysliteľnú vôňu. Večerou bude zrejme jednoduché jedlo, darčekom spoločný čas alebo spomienka na niekoho, koho majú radi.

Tento koncert, je venovaný práve im. Je aj spomienkou na hudobný letný tábor v Etiópii, kedy sa deti pod vedením slovenských hudobníkov učili hrať na hudobné nástroje, tancovať, spievať.

Symbolicky sme im dali hlas. Aby spievali, objavovali svoje vlastné schopnosti, mali pocit dôstojnosti a prehovorili k Slovensku.

Príďte si vychutnať predvianočnú atmosféru v spoločnosti hudobníkov, ktorí sa hudobného tábora zúčastnili a podporiť  africké deti, pri získavaní vzdelania. Vyzbierané peniaze pôjdu na podporu štipendijného fondu pre stredoškolákov v Keni a Etiópii.

Po registrácii je vstup na koncert voľný. Odporúčaný dar na podporu stredoškolákov je 15€.

Hudobníci

Jozef Lupták – violončelo
Peter Vrbinčík – husle
Ivan Šiller – klavír
detský spevácky zbor Superar

Program

Počas večera si vypočujete skladby známych hudobných skladateľov ako Béla Bartók,  Johann Sebastian Bach a ďalší. Uvidíte premiéru filmu Dajme deťom hlas, ktorý predstaví projekt hudobníkov pre deti v Etiópii z marca tohto roku a s detským spevokolom si budete môcť zaspievať známe vianočné piesne. Po koncerte sa s vami radi porozprávame pri drobnom občerstvení a výstave fotografií.

Úplný program na stiahnutie.

Partneri

Cirkev bratská Bratislava, eRko, Superar

Podporte s nami vzdelávanie detí hneď

V životoch ľudí sú situácie, ktoré nie je vhodné odkladať. Vzdelanie detí patrí k jednej z nich. V prípade, že môžete jednorazovo podporiť ich vzdelávanie, urobte tak hneď. Ďakujeme

 

Prispieť na vzdelávanie detí v Afrike

Príbehy z terénu

Spoznávame životy ľudí, ktorým pomáha naša práca. Často sú plné bolesti, smútku, ale aj vďačnosti a nádeje. Prečítajte si niektoré z nich.

Prispejte ľuďom v núdzi ešte dnes